Znajdź nas również

Wykład z kryminologii w roku akademickim 2021/2022 (studia stacjonarne)

Kraków, dnia 4 października 2021 r.

KOMUNIKAT

Uprzejmie informuję, iż w bieżącym roku akademickim 2021/2022 wykład z przedmiotu Kryminologia dla studentów studiów stacjonarnych prawa w semestrze zimowym odbywać się będzie w formie on-line w postaci asynchronicznej.

Kolejne wideoklipy zawierające slajdy wykładu, wraz z komentarzem audio będą zawsze dostępne poczynając od wtorku, tj. od dnia w którym miałby odbywać się normalnie wykład. Będą one dostępne dla studentów zarejestrowanych na kurs na platformie PEGAZ. Możliwość odtwarzania wideoklipów zawierających wykłady będzie istniała przez cztery tygodnie od momentu opublikowania. Każdy wykład, który w normalnych warunkach trwałby 2 godziny i 15 minut będzie dzielony na odcinki po około 15-20 minut, a więc na każdy z wykładów będzie składać się ok. 7 odcinków.

Pierwszy wykład będzie dostępny na platformie PEGAZ poczynając od  wtorku, 5 października.

/-/ prof. dr hab. Krzysztof Krajewski