Znajdź nas również

Wykład z kryminologii w roku akademickim 2020/2021 (studia stacjonarne)

Kraków, dnia 2 października 2020 r.

KOMUNIKAT

Uprzejmie informuję, iż w bieżącym roku akademickim 2020/2021 wykład z przedmiotu Kryminologia dla studentów studiów stacjonarnych prawa w semestrze zimowym odbywać się będzie w formie on-line w postaci asynchronicznej.

Nagrania wideo wykładów zawierające slajdy, wraz z komentarzem audio umieszczane będą co tydzień, z reguły we wtorki (w które to dni miałby odbywać się normalnie wykład), na platformie PEGAZ i będą dostępne dla studentów zarejestrowanych na kurs. Każdy wykład, który w normalnych warunkach trwałby 2 godziny i 15 minut będzie dzielony na odcinki po około 15–20 minut, a więc na każdy z wykładów będzie składać się ok. 7 odcinków.

Możliwość odtwarzania wideo zawierającego wykłady będzie istniała przez trzy tygodnie od momentu opublikowania.

Pierwszy wykład zostanie umieszczony na platformie Pegaz we wtorek, 6 października.

/-/ prof. dr hab. Krzysztof Krajewski